Міністр Милованов зізнався у можливих помилках щодо призначення посадовців – подробиці

В Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України зізналися, що можуть припускатися помилок у призначенні людей на керівні посади в державних установах. Про це журналістам заявив міністр Тимофій Милованов на презентації проєкту "50 відтінків мораторію" 20 листопада.

 

Тимофій Милованов
Фото: СтопКор

 

"Таке може бути, ми якісь помилки можемо допускати. Я не хочу звинувачувати кожну людину. Ми перевіряємо по СБ критичні позиції й буває таке, ми вже бачили, що є багато інформації в інтернеті, а СБ показує, що немає, все чисто. Будуть хороші призначення, будуть погані. Ми стараємось підходити до цього систематично", – зауважив він.

Нагадаємо, що 17 листопада міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов на сторінці у Facebook повідомив, що урядовці таки почали перезавантаження влади та провели "чистку" неблагонадійних працівників. З установи звільнили 47 чиновників із сумнівною репутацією.

"Перезавантаження влади. На сьогодні міністерство економіки звільнило 47 керівників держпідприємств та держслужбовців категорії А. На всі позиції згідно із законодавством призначається виконувач обов'язків та відкривається конкурс", – зазначив міністр.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини