Міністр Криклій потрапив під перевірку НАЗК. Через жінку

02.06.2020 18:34

Шукайте жінку. Міністр інфраструктури Криклій потрапив під повторну перевірку НАЗК. В агентстві перевірять його декларацію за 2019 рік. Про це «СтопКору» повідомили у НАЗК у відповіді на звернення.

Владислав Криклій Фото: СтопКор

«Наразі Управлінням проведення повних перевірок проводиться повна перевірка декларації за 2019 рік, поданої суб’єктом декларування», — ідеться у листі НАЗК.

Фото: лист-відповідь НАЗК

Зазначимо, що ЗМІ знайшли порушення антикорупційного законодавства з боку урядовця — він не вніс у щорічну декларацію дані про цивільну дружину Тетяну Декало. Медійники вказали Криклію на невідповідність його сімейного стану даним у декларації.

У відносинах із громадянською дружиною Декало Криклій перебуває 10 років. Урядовець обіцяв журналістам «задекларувати» свою другу половинку і збрехав.

31 травня був останній день подачі електронної декларації. І відповідно до даних на сайті НАЗК, Криклій не вніс інформацію про цивільну дружину Тетяну Декало та її майно.

Додамо, що таємна дружина Криклія володіє квартирою за 350 тисяч доларів і ледь не щороку пересідала за кермо нового авто.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X