Міністр інфраструктури Криклій пообіцяв відвідати чорноморський порт через російські кораблі

05.08.2020 15:08

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій пообіцяв робітникам ДП “Чорноморськ” приїхати до них задля розв'язання проблеми з російськими буксирами.

Chornomorsk aktsiya
Фото: СтопКор

Про це розповів працівник ДП “Чорноморськ” Олег Пашура журналістам “СтопКору”.

“Так, ми зустрілись з міністром інфраструктури та обговорювали питання входу до чорноморського порту двох російських буксирів, які через офшорні компанії належать новоросійському морському порту. Також розповіли йому про проблеми нашого державного підприємства, і в нас стався діалог, який тривав щонайменше годину. Але ми все одно думаємо, що він нас почув та сприйняв інформацію. Ще він вважає, що державне управління портами є неефективним і варіанти розв'язання цієї проблеми будуть розглядати”, – заявив портовик. 

Oleg Pashura
Олег Пашура Фото: СтопКор

Також він додав, що міністр пообіцяв завітати до ДП “Чорноморськ” одразу після своєї поїздки до Одеси на підняття сумнозвісного танкера “Делфі”.

“СтопКор” нагадує, що 5 серпня під Кабінетом Міністрів України працівники ДП “Чорноморськ” на акції протесту вимагали розв'язання проблеми з входженням двох ворожих буксирів на територію порту в місті Чорноморськ. За їхніми словами, буксири є загрозою національній безпеці та можливістю для російської сторони повністю блокувати роботу усього стратегічного об'єкта.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини