Міністр фінансів підозрює Нефьодова та Верланова у зловживанні владою

27.04.2020 11:03

Міністр фінансів Сергій Марченко бачить підстави для розслідування правоохоронцями діяльності звільнених у п'ятницю, 24 квітня, голови Державної митної служби Максима Нефьодова і голови Державної податкової служби Сергія Верланова.

"Є достатні підстави для розслідування їхньої діяльності правоохоронними органами", - сказав голова Мінфіну  в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

Говорячи про такі підстави стосовно екс-голови Державної податкової, Марченко повідомив про скарги з боку бізнесу на затримки з автоматичним відшкодуванням ПДВ, а також безпідставне блокування податкових накладних.

"З таким підходом люди просто втрачають свій бізнес. І це замість того, щоб у такий складний період допомогти йому вижити", - сказав Марченко.

"На митниці зафіксовані порушення під час митного оформлення товарів - це стосується і визначення митної вартості, і недотримання термінів митного оформлення. Досі не запущена система автоматичних сканерів на пунктах пропуску. Ну і, звісно, контрабанда нікуди не зникла", - додав він.

Нагадаємо, наприкінці березня ексголова Мінфіну Уманський ініціював відставку Нефьодова та Верланова у зв'язку з можливою корупцією у відомстві, зокрема, за його словами, зі "скрутками" ПДВ, від яких бюджет щомісячно недоотримує 5 млрд гривень.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини