Міністр Данилюк прокоментував подання Гройсмана щодо його звільнення

06.06.2018 14:33
Міністр Данилюк прокоментував подання Гройсмана щодо його звільнення

Міністр фінансів України Олександр Данилюк стверджує, що на нього чиниться колосальний тиск. За словами чиновника, його поставили перед вибором: брати участь у корупційних схемах або піти.

6 червня прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав подання до Верховної Ради на звільнення з посади Міністра фінансів Олександра Данилюка. Згодом такий крок підтримав Кабінет міністрів, який відповідний документ вніс на розгляд Верховної Ради, повідомляє інтернет-видання "24".

Олександр Данилюк своєю чергою прокоментував таке рішення уряду. Як написав чиновник на своїй сторінці у Facebook, на нього уже упродовж року чиниться колосальний тиск.

"Від мене вимагають підтримати програму "Субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів". У перекладі на людську мову, це – роздача грошей на проекти депутатів-мажоритарників. Це політична корупція, у народі – "гречка", – зауважив посадовець.

За словами міністра фінансів, його поставили перед вибором: піти у відставку або стати співучасником.

"Я країною не торгую. Вимагаю жорсткого дотримання регламенту – надати мені слово з трибуни парламенту перед голосуванням", – наголосив Данилюк.

Додамо, наприкінці квітня виник скандал, що нібито міністр фінансів Данилюк таємно купив квартиру у Лондоні за майже 30 мільйонів гривень. Згодом посадовець спростував усі обвинувачення.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X