Міністерство юстиції взялося за боржників аліментів – подробиці

10.07.2020 14:19

За тиждень ДВС змусила сплатити борги по аліментах 818 боржників, сума заборгованості яких складала 153,2 млн грн. З них 33,2 млн грн - завдяки застосуванню встановлених Законом обмежень

alimenti
Ілюстрація: УП

Найбільшу суму заборгованості зі сплати аліментів – 272 150 тис грн – погашено в Автозаводському відділі державної виконавчої служби у місті Кременчуці Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Суми. Аби боржник сплатив цю суму, довелося вдатися до встановлення тимчасових обмежень: у праві виїзду за межі України, праві керування транспортними засобами, праві користування вогнепальною зброєю та праві полювання.

Державним виконавцем Кальміуського відділу державної виконавчої служби у Маріуполі також вжито до боржника зі сплати аліментів заходи примусового виконання. Зокрема боржника залучено до суспільно корисних робіт строком на 120 годин. В результаті боржником сплачено всю суму заборгованості - 229 105 тис грн.

У Броварському міськрайонному відділі державної виконавчої служби Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції державним виконавцем винесено постанову про арешт коштів боржника. Після цього стягувач повідомила ДВС, що борг по аліментах погашено в повному обсязі у сумі 197 581 тис грн, передає Мін'юст в Телеграм.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини