Міністерство Милованова сплатило 132 тисячі гривень скандальному Баграту Ахіджанову

Перезавантаження МінАПК чи багатоходівка зі звільненням посад для «своїх» людей? Міністр економічного розвитку Милованов публічно зізнався у використанні сірих схем кадрової чистки. В новоутвореному міністерстві звільнили понад половину керівного складу Мінекономрозвитку. Які «найцінніші» кадри тишком-нишком залишили у відомстві – дізналась Алла Легеза.

Серед тих, хто зберіг хлібне крісло, є, наприклад, і мільйонер, екскерівник господарсько-фінансового департаменту МінАПК Баграт Ахіджанов, про якого «СтопКор» вже робив низку розслідувань.

Заступник міністра Мінекономрозвитку Тарас Висоцький особисто обіцяв журналістам, що ця особа в новому міністерстві не працюватиме.

«Фактично департамент фінансово-господарської діяльності МінАПК ліквідується. У новоствореному міністерстві є департамент фінансово-господарської діяльності, він перейшов з МЕРТу. Його очолює пані Бояркіна. У нас немає жодних претензій до неї», – заявляв головний аграрій країни.

Головний аграрій країни запевняв: в оновленому міністерстві Баграт Ахіджанов не працюватиме

На початку січня Тимофій Милованов оголосив про завершення об'єднання двох міністерств, зазначивши, що дублюючі функції поєднали й багатьох скоротили. Але тільки на словах, адже два аналогічні департаменти й досі працюють, а пан Ахіджанов у старому кріслі отримує зарплату як міністр. Тільки за грудень йому офіційно нарахували 132 тисячі гривень.

Експерти вважають бурхливу активність міністра ширмою для продовження корупційних схем в АПК.

«Не відбуваються зміни, а відбувається перерозподіл потоків, на жаль», – резюмує кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини