Міністерство Криклія перезапускає конкурс на очільника Морської адміністрації

20.01.2020 11:28

Державна служба морського та річкового транспорту в Україні існує менше ніж два роки, проте її вже взялися реформувати, адже ця структура не викорінила, а очолила корупцію в українських водах. Чому наприкінці минулого року з тріском провалився конкурс на посаду очільника морської адміністрації? Про кадрові чистки та справжні морські бої у владних кабінетах дивіться у розслідуванні Алли Легези.

Морська адміністрація, або скорочено МорАд – надпотужний державний орган, який, як міністерства, підпорядковується Кабміну. Ця служба контролює плавзасоби на річках та в морі, надає дозволи, координує всі порти України тощо. Тобто, судячи з повноважень цієї могутньої структури, можна уявити, який тут обіг коштів.

Утім, зовнішній вигляд цього надпотужного органу зовсім не свідчить про розкіш. Тут навіть вивіски немає. Підприємства, що йому підпорядковуються, виглядають куди солідніше. Працівників МорАду заховали на останніх поверхах старенької адмінбудівлі на Преображенській в Києві.

Надпотужний орган розмістили в старій адмінбудівлі

Наприкінці 2019-го Уряд оголосив про перезавантаження морської адміністрації та за поданням міністра Криклія звільнив геть усіх, кого вважали причетними до «сірих» схем. І от вже протягом 3-х місяців морська структура фактично бездоглядна, без повноправного керівника.

Нового очільника морської адміністрації й досі шукають. Навіть відбувся один конкурс, але його результати Мінінфраструктури, вочевидь, не влаштували. У ЗМІ опублікували цитату Криклія, що дала зрозуміти: буде повторний конкурс.

«Є питання до біографії кандидатів та прозорості їхніх намірів очолити Морську адміністрацію», – зазначив міністр.

Тож уже перед самим Новим роком Кабмін вирішив зіпсувати свята переможцю відбору претендентів новиною: конкурс справді перезапускають.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини