Мінінфраструктури: З вересня аеропорт “Ужгород” повноцінно запрацює 

31.05.2021 14:24

У Мінінфраструктури повідомили, що аеропорт “Ужгород” повноцінно запрацює вже з 9 вересня. Раніше повідомлялося, що його летовище закінчується на кордоні зі Словаччиною, що унеможливлювало зліт та посадку літаків, передає Економічна правда.

samolet airplane
Фото: Reuters

З 9 травня, коли наберуть чинність зміни в аеронавігаційному просторі Словаччини, управління його частиною буде делеговано Україні. Відтак, цьогоріч авіакомпанії зможуть здійснювати посадку на летовищі Ужгорода за аеронавігаційними приладами.

Зазначається, що вже підготовлено публікацію щодо делегування та зафіксовано дату вступу в дію цих змін з 9 вересня 2021 року.

Для цього український провайдер аеронавігаційних послуг, Украерорух, пройшов сертифікацію за стандартами Євросоюзу, внаслідок чого отримав від словацької сторони призначення як провайдера послуг у визначеній частині повітряного простору.

Зазначається, що авіакомпанія "Роза Вітрів" розпочне виконання регулярних рейсів на аеродром з 1 червня. Проте до 9 вересня польоти будуть здійснюватися за правилами візуальних польотів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Україна відправила допомогу Індії для боротьби з COVID-19

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини