Мінекономрозвитку дає «зелене світло» корупціонерам?

27.11.2019 10:00

Завдяки ліквідації корупції у ДП «Державний центр сертифікації сільгосппродукції» вдалося втричі покращити усі фінансові показники та за цей кошт поповнити державну казну. Проте це не стало аргументом для Мінекономрозвитку при ухваленні кадрових рішень. Кому вигідне звільнення керівників держпідприємств, що викрили та припинили корупційні злочини, про які інші мовчали роками? Розслідувала Алла Легеза.

Після звільнення одіозного «в.о.» Капустинського заступнику директора ДП Олександру Сєдову дозволили керувати підприємством лише місяць – до призначення нового виконувача обов’язків керманича. Ним став колишній підлеглий пана Олександра – Євген Ігнатенко.

Новим в.о. директора призначили Євгена Ігнатенка

Як зазначає пан Сєдов, Євген Миколайович Ігнатенко працював на підприємстві заступником керівника київської філії, при перевірці діяльності якої було виявлено, що виписувалися рахунки і специфікації на послуги із заниженою вартістю.

Пан Ігнатенко звільнив крісло у київській філії у квітні 2019-го, та вже через пів року – нечуваний кар’єрний «ліфт»: наказом Мінекономрозвитку від 6 листопада призначений на посаду виконувача обов’язків керівника держпідприємства.

«Наше підприємство є прибутковим. Кому ще потрібно зробити його не прибутковим і малорентабельним?» – коментує останні призначення заступник директора ДП «Державний центр сертифікації сільгосппродукції» Марія Стеценко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини