Мінекономіки оголосило конкурс на посаду керівника “Укрспирту”

26.03.2021 18:59

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оголосило конкурсний відбір на посаду директора держпідприємства "Укрспирт", написав в.о. директора компанії Сергій Блескун у Facebook. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

ukrspirt
Фото: Укрінформ

"На правах виконувача обов'язків директора підприємства запрошую всіх, хто відчуває в собі сили й можливість, посилити конкуренцію! Не соромитися й подавати свої документи. Нехай оберуть найкращого!" - заявив він.

В.о директора не уточнив, чи братиме участь у конкурсі.

За даними ДП, термін подання документів для відбору кандидатів триватиме до 9 квітня 2021 року.

Як повідомлялося, Фонд держмайна України (ФДМ) планує виставити на приватизацію 41 спиртозавод, що входить до держпідприємства "Укрспирт", і ще 37 заводів, об'єднаних у концерн "Укрспирт".

Фонд 26 лютого 2021 року прийняв рішення про приватизацію цілісного майнового комплексу (ЦМК) держпідприємств "Харківський завод шампанських вин" (ХЗШВ) і "Вашківського спиртового заводу" (Чернівецька обл.).

Раніше ФДМ повідомив про передання для приватизації ЦВК держпідприємств "Триліський спиртовий завод"(Київська обл.), "Коростишівський спиртовий комбінат" (Житомирська обл.), "Сумиспирт" (Сумська обл.), "Кіровоградський спиртовий завод" (Кіровоградська обл.), "Чечельницький спиртовий завод" (Вінницька обл.).

За даними голови ФДМ Дмитра Сенниченка, від приватизації спиртових заводів ДП "Укрспирт" і концерну "Укрспирт" очікується залучити близько 2 млрд грн, при цьому в 2020 році сума продажу активів на 20 аукціонах становила 1,26 млрд грн.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, за підтримки Євросоюзу в Україні запустили "ковідні" бізнес-клініки для підприємців.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини