Мінцифри виключило “Ключові системи” з переліку надавачів електронного підпису через скаргу конкурентів про “моральну шкоду”

Кваліфікованого постачальника електронних довірчих послуг ТОВ "Ключові системи" виключать із Трастового списку постачальників електронних послуг. Мінцифри наказало компанії передати всю клієнтську базу в Центральний засвідчувальний орган (ЦЗО), який адмініструє ТОВ "ДІЯ". Однак, за словами компанії, "ДІЯ" не має комплексної системи захисту інформації (КСЗІ).

Про це повідомили "Ключові системи" (КС), передає Цензор.НЕТ.

"Шановні клієнти! Просимо вибачення за нинішні проблеми – за раптове і незаконне блокування Ваших сертифікатів Центральним засвідчувальним органом (ЦЗО), про яке ми дізнались разом з Вами, оскільки не отримували ані приписів, ані попереджень.

ІТС ТОВ "Ключові системи" має Комплексну систему захисту інформації (КСЗІ). Ваші дані – під надійним захистом! Багато років КС не мав жодних претензій від контролюючих органів. Однак нещодавно перевірка Держспецзв’язку встановила порушення, які ми визнали і вживаємо всіх заходів для продовження дії Атетстату відповідності КСЗІ", - заявили в компанії.

"Підставою для перевірки стала скарга ТОВ "Депозит Сайн" про завдання йому "моральної шкоди". Звісно, моральна шкода встановлюється лише судом, однак в Акті перевірки саме так і написано – "завдання моральної шкоди користувачу ЕДП".

Зазначимо, сьогодні об 12:00 у пресцентрі "СтопКору" відбудеться пресконференція за участі представників ТОВ «Ключові системи» та Міністерства цифрової трансформації.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини