Міна у лісі: на Житомирщині викликали МНС через небезпечну знахідку

Міну часів Другої світової війни знайшов координатор «Стоп корупції» на Житомирщині Олександр Ігнатьєв. Це сталося вдень 9 вересня у лісі біля Олевська. Активіст викликав на місце працівників МНС.

mina i gryby
У лісі на Житомирщині знайшли міну часів Другої світової війни Фото: СтопКор

Збирав гриби – знайшов міну. Координатор ВГО «Стоп корупції» на Житомирщині Олександр Ігнатьєв повідомив про небезпечну знахідку у лісі біля Олевська.

«Під час збирання грибів поблизу міста Олевська я знайшов у траві якійсь іржавий предмет. Придивився — виявилося, що це міна або мінометний снаряд», — розповідає Олександр.

Він одразу ж зателефонував за номером 101. Відповів оператор із Житомира, майже одразу його з’єднали з Олевським підрозділом управління міністерства з надзвичайних ситуацій. МНСники були на місці вже за кілька хвилин.

mina
На Житомирщині знайдено міну у лісі Фото: СтопКор

«Хочу відзначити оперативну роботу фахівців з Олевського районного управління держслужби МНС. Вони прибули на місце зустрічі зі мною буквально за 5 хвилин. Пішки ми направилися до лісу: я показав їм місце, де лежить міна. Навіть не очікував, що місцеві надзвичайники так оперативно і злагоджено спрацюють», — відзначив координатор «Стоп корупції» на Житомирщині.

Він оприлюднив відео з місця знахідки, в якому показав «грибні» місця з відлунням війни.

«Друзі, будьте пильними! На Олевщині у Другу світову війну були серйозні бої. Крім того, в лісах базувалися партизани – як радянські, так і загонів українського повстанського руху часів війни Бульби-Боровця. Тут за тих часів базувалася «Поліська січ». Тому воєнні знахідки в цих лісах – не рідкість», — розповідає Ігнатьєв.

ignatyev v lisi
Житомирський активіст збирав гриби, а знайшов міну Фото: СтопКор

Активісти «Стоп корупції» за фото з’ясували, що міна була деактивована, тому знахідка вже не являє загрози.

Житомирський активіст повідомив, що зі знахідкою працюють представники МНС.

  • Зазначимо, раніше «СтопКор» повідомляв про те, що активісти просять обласних депутатів втрутитись у проблему неконтрольованого надання спецдозволів на видобування і геологорозвідку бурштину на Житомирщині.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини