Мільйонні втрати та знищення історичної частини міста: земельна оборудка мера Коломиї

18.07.2019 16:25

Автор: Лілія Ткачук, журналіст

Історичну частину міста – під забудову.

Мабуть, всі знають місто Коломию – столицю Покуття, яка відома в цілому світі завдяки музею Писанки. Це моє рідне місто, і зрозуміло, що мене за нього дуже болить.

На днях дізналась, що земельну ділянку, площею 836 кв.м., в центрі міста, прямісінько біля славнозвісного всім музею, міська влада без жодних конкурсів віддала коломийським забудовникам – братам Віталію та Ігорю Сарафинам.

План захоплення землі був дуже простий: мер міста Ігор Слюзар віддає земельну ділянку в оренду з подальшою можливістю викупу. Адже у нас ВСЕ можна можна купити, питання тільки в ціні!

І це в той час, коли кожний громадянин має право на отримання земельної ділянки, що перебуває у державній власності за результатами проведення земельних торгів.

Проте, в порушення чинного законодавства, міська рада не проінформувала містян щодо проведення земельних торгів, а просто віддала землю конкретним забудовникам.

Бюджет міста втратив від такої оборудки щонайменше 3 млн грн., адже успішно проведені земельні торги є ефективним засобом істотного збільшення надходжень до місцевого бюджету.

На секундочку, брати Сарацини платять за оренду цієї землі всього 20 тис грн. в рік. Крута схема, правда? От тільки не для пересічного коломиянина. Договорняки і коруція – наше все.

Зараз справа щодо визнання незаконною відведення земельної ділянки перебуває на розгляді у Верховному суді.

Чи зможе так званий реформований суд прийняти законне рішення і залишити землю місту? Сподіваємось на справедливість.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини