Мільйон для агресора: компанія, пов’язана з потенційним урядовцем, сплачує податки до бюджету РФ

Дочірнє підприємство «Трансшип-Сервіс», яке очолює потенційний новий голова Морської адміністрації України Іван Ніякий, фігурує у кримінальному провадженні, пов’язаному з компаніями РФ. Як вітчизняному підприємцю вдається успішно вести морський бізнес в окупованому Криму, фінансувати країну-агресора і залишатися на плаву в Україні? Дізнавайтеся про це з розслідування Алли Легези.

Бенефіціарним власником підприємства, яким керує Іван Ніякий, є Андрій Іванов – власник цілої групи компаній «Трансшип». Його фірми працюють в кількох областях України і навіть в окупованому Криму. Щодо співпраці з країною-агресором відкрито кілька гучних проваджень.

Зокрема, ДП «Трансшип-Сервіс», директором якої є Іван Ніякий, а кінцевим бенефіціарним власником Андрій Іванов, фігурувало у кримінальному провадженні щодо використання російських буксирів в акваторії Миколаївського порту.

Засновником цього дочірнього підприємства є товариство «Трансшип», левова частка акцій якого належить знову таки пану Іванову. Ця фірма замішана у кримінальному провадженні щодо організації незаконного переправлення осіб через кордон України до анексованого Криму.

Варто додати, що компанія «Трасншип» у 2008 році заснувала також у Криму товариство «Трансшип-агент», що у 2015-му році перереєстрували на вже окупованому півострові під законодавство Російської Федерації.

ТОВ "Трансшип-Агент" справно платить податки в бюджет агресора Фото: Rusprofile

Компанія сумлінно поповнює скарбницю країни-агресора: тільки у 2018 році підприємство перерахувало майже мільйон рублів податку на прибуток до державного бюджету Росії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини