«Мільйони на фонтанах», – нардеп Семінський звинуватив мера Чернігова в корупції (відео)

23.10.2020 16:15

Українські політики та експерти влаштували так звану «антикорупційну естафету», у якій по черзі висловлюються про ситуацію в Чернігові. Як заявив нардеп Олег Семінський, дуже гостро постала проблема корупції в місті під керівництвом Владислава Атрошенка.

seminskiy
Фото: скріншот

«Чернігів захлинається в корупції! Мабуть, тільки незрячий не бачить очевидного – міський голова та його оточення збагачуються освоєнням коштів міського бюджету. Дуже гарно, що тему корупції в місті почали підіймати і мої колеги. Зокрема, я дякую народному депутату Валерію Дубілю, який передав мені публічну антикорупційну естафету», – наголосив Семінський.

Він закликав чернігівців обрати владу, яка «турбуватиметься про доступну медицину, освіту, підтримуватиме багатодітні родини, а не збагачуватиметься мільйонами на фонтанах».

«Адже всім нам відомо прізвище головного корупціонера, чи не так?», – наголосив нардеп.

В кінці промови Семінський передав естафету Борису Приходьку.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у Чернігові місцеві жителі вийшли на акцію протесту через корупцію у міській раді. Про всі схеми стало відомо після розслідування «СтопКору». Журналісти з’ясували, що аферами у місті заправляє міський голова Атрошенко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини