Мільйонні статки, скандали та зв’язки з Ківаловим: попри обіцянки Зеленський і досі «тримає» суддю Чванкіна

27.05.2021 15:45

На відомій 14-годинній пресконференції Володимира Зеленського, яка відбулась 10 жовтня 2019 року, гарант пообіцяв розв'язати питання скандального одеського судді Сергія Чванкіна. Проте минуло 2 роки, Чванкін і досі на посаді, а протести та невдоволення лише загострюються. 27 травня під ОПУ відбулася чергова акція протесту, а активісти нагадали гаранту про його слова.

chvankin chort 4
Фото: СтопКор
chvankin chort 4
Фото: СтопКор

«Шановний Президенте України! Хочемо нагадати вам про корупцію скандальновідомого голови Київського районного суду міста Одеси Сергія Чванкіна. Шановний Володимире Олександровичу, 9 жовтня 2019 року на знаменитому 14-годинному пресмарафоні журналісти передали вам скарги із підтвердженими документами щодо корумпованості судді та голови районного суду міста Одеси Сергія Анатолійовича Чванкіна.

Аналогічні звернення були подані до Вищої ради правосуддя, прокуратури, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, до Державного бюро розслідувань. Але зазначена особа як представник однієї з гілок державної влади до цього часу не притягнута до належної відповідальності. Зважаючи на свою безкарність, Чванкін збільшив свою корупційну активність в рази. Ви обіцяли привселюдно із цим розібратись, проте справа так і не зрушила з місця!» – наголосили протестувальники.

chvankin chort 4
Фото: СтопКор

Вони також висловили думку, що у Чванкіна є міцний «дах» у вигляді глави Офісу президента. Також загадали про скандального політика Ківалова, якого з суддею пов’язують родинні зв’язки.

До акції приєднались активісти ГО «Стоп корупції».

«Ми проводили оцінку будинку Чванкіна, нам підтвердили, що така домівка може коштувати більш як мільйон доларів. Тим паче, журналістам нашого проєкту і досі погрожують, саме тому ми теж сьогодні тут та звертаємось до Президента з проханням відреагувати на цю ситуацію», – наголосив правозахисник Антон Клітний.

chvankin chort 4
Фото: СтопКор

Як раніше повідомляв «СтопКор», журналісти показали українцям будинок судді Чванкіна вартістю мільйон доларів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини