Мільйонні схеми одеських чиновників: НАБУ передає справу до суду

26.02.2021 16:59

Національне антикорупційне бюро України завершило розслідування справи про заволодіння 131 млн грн групою посадовців Одеської міськради та місцевих підприємців. Як повідомляє пресслужба НАБУ, шість підозрюваних мають ознайомитися з матеріалами слідства. Після цього справу скерують до суду, передає "UA.NEWS".

nabu
Фото: nabu.gov.ua

Детективи НАБУ встановили, що у 2016 році міська рада викупила в комерційної структури понад 6 тис. кв. м нежитлової нерухомості на 141 га для розширення площі кладовища "Західне". Ціну питання – понад 146 млн грн – визначили нібито за результатами незалежної оцінки. Однак згодом експертиза встановила справжню ціну будівель та споруд – близько 16 млн грн, тобто на понад 130 млн грн менше.

На розгляд суду буде передано 70 томів матеріалів розслідування, що тривало 33 місяці. Детективи здійснили 130 допитів фігурантів справи та свідків. Слідство інкримінує скоєння злочину трьом посадовцям Одеської міськради, засновнику приватної компанії (він був продавцем нерухомості), а також керівнику і засновнику однієї з комерційних компаній та оцінювачу майна.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Кабмін призначив нового тимчасового керівника “Центренерго”.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини