Мільйонер-аферист: у Києві тітушки Юркевича намагались захопити будівлю (фото)

06.11.2020 21:54

4 листопада в Києві за адресою вул. Будіндустрії 6 стались сутички поліції з тітушками одного з найбагатших людей України за версією «Forbes» у 2015 році Анатолія Юркевича. Він та його вірна слуга адвокатеса Тетяна Козаченко силовими методами намагаються «віджати» приміщення у законного власника.

Про це розповіла журналістка Марія Шевель, яка була на місці подій.

«Коли ми приїхали, ані нас, ані власника не пустили на територію нібито представники охоронної фірми. Молодики спортивної зовнішності не називалися та одразу почали агресивно діяти щодо знімальної групи», – розповіла вона.

Дещо згодом на місце події прибули правоохоронці, які втихомирили тітушок та змусили їх покинути територію.

Нагадаємо, Юркевич за допомогою шахрайських схем вивів зі свого банку УПБ понад 2 мільярди гривень, а Національний банк України недорахувався 120 мільйонів рефінансування. За цим фактом Службою безпеки України було відкрите кримінальне провадження №42015100000000795, а Юркевича в рахунок боргів законно позбавили нерухомого майна.

ТОВ «ФК «Інвестохіллс Веста» зареєструвала право власності на нерухоме майно в порядку ст. 37 ЗУ «Про іпотеку», проте олігарх разом із Козаченко через чорних реєстраторів та силовими методами хочуть повернути його у свою власність.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини