Мила «Людмила»: хто стоїть за улюбленим постачальником київського ДОЗу?

30.08.2019 12:30

Безальтернативні торги від столичного ДОЗу: як без урахування історії хвороби людей з діагнозом ФКУ департамент закупив лікувальну суміш, що банально не підійшла хворим? Та чому в конкурсах досі бере участь компанія «Людмила Фарм», яку ще кілька років тому СБУ підозрювала у заподіянні бюджету мільярдних збитків?

«СтопКор» звернувся із запитами на коментарі до всіх учасників цієї дивної історії. Та отримані відповіді шокують.

Зокрема, Антимонопольний комітет запит відверто проігнорував, а в департаменті охорони здоров'я відповіли відпискою: «Лише після перевірки тендерної документації департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту Виконавчого органу Київської міської ради остання публікується в Прозорро» та обіцяють повідомити в правоохоронні органи в разі доведення змови між замовником та учасниками.

В «Медфаркомі» пообіцяли надати спікера на інтерв’ю, утім слова не стримали.

Від СБУ ж надійшла найкоротша відповідь: «У 2015 році слідчими органів безпеки досудове розслідування за вказаними Вами обставинами не здійснювалося». І це вже дуже дивно, адже у 2015 році Інтернет майорів заголовками про розслідування СБУ щодо «Людмила Фарм».

У 2015-му ЗМІ повідомляли про розслідування СБУ відносно "Людмила Фарм"

Ну а від самої компанії, яка також не погодилась на інтерв'ю, надійшла відповідь, що всі торги проходять у вигляді електронних аукціонів через систему «Прозорро», окрім торгів МОЗу, а щодо їхньої компанії жодних розслідувань не проводилось. Жодних збитків Держбюджету вони нібито не завдавали, а інформація у ЗМІ мала замовний характер.

Отже, ставити крапку у цій історії зарано. Хто ж стоїть за компанією «Людмила Фарм», якщо на її захист приїжджає очільниця столичного ДОЗу, яку підозрюють у корупційних зв’язках? Та чому СБУ відрікається від факту досудового розслідування? І чи відреагує Антимонопольний комітет на факти змови між учасниками та замовником?

«СтопКор» продовжуватиме розслідування, тож далі буде.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини