Мігранти залишили табір на польському кордоні через погіршення погоди

18 листопада мігранти полишили свій табір на польсько-білоруському кордоні. Через погіршення погодних умов біженців перевели до логістичного центру. Там же відкрили пункт щеплення від ковіду.

tabir kordon
Мігранти залишили табір на польсько-білоруському кордоні через погіршення погодних умов Фото: euronews

"Сьогодні лігво біля прикордонного переходу в Брузгах спорожніло. Білоруські служби направили іноземців до транспортно-логістичного центру, розташованого за кілька сотень метрів", — повідомила 18 жовтня польська прикордонна служба.

Білоруські прикордонники повідомили, що перевели мігрантів до логістичного центру через погіршення погодних умов — у таборі перебувало багато дітей та жінок. У транспортно-логістичному центрі біженці змогли отримати гарячу їжу, теплий одяг, предмети першої необхідності. Там же їх забезпечили спальним місцем та чистою водою.

В ангарі також розгорнули пункт вакцинації від ковіду, оскільки серед мігрантів уже виявлено перші випадки зараження коронавірусною хворобою.

Повідомляється, що білоруська сторона вже відправила на Батьківщину понад 400 мігрантів, які зневірилися у можливості дістатися до ЄС.

Нагадаємо: 

Як повідомляв "СтопКор" раніше, прикордонники затримали 15 громадян із Близького Сходу, які намагалися перетнути кордон України та Білорусі. Вони спробували потрапити в Україну під виглядом туристів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини