Міг заразитися через прянощі: у Львові студент потрапив у реанімацію з рідкісним захворюванням

17.10.2019 14:22

Юнак намагався здолати захворювання самостійно, проте після шести днів безуспішного лікування змушений був звернутися до лікарів зі звичайною, як йому здавалося, ГРВІ. Після зроблених лабораторних досліджень медики довго не могли прийти до тями. Хлопець десь підхопив рідкісну хворобу. 

У Львівській обласній інфекційній лікарні лікарі борються за життя 22-річного хлопця. Його виходжують від важкої хвороби, повідомляє "РБК-Україна".

Пацієнт – студент-львів'янин, навчається в одному з місцевих вишів. Декілька днів тому він відчув нездужання. Все почалося із загальної слабкості, потім до неї додалися нежить, температура  і больові відчуття в горлі. Сталося це ще 8 жовтня.

Згодом до наявних симптомів додався сильний головний біль, постійна нудота і блювання.

У лікарні хворому призначили протокольне лікування, однак його стан не поліпшувався. А через кілька днів у пацієнта почали відмовляти нирки. Зроблений лабораторний аналіз виявив у крові юнака антитіла до вірусу Пуумала. Ця хвороба зазвичай переноситься з екскрементами гризунів. У деяких випадках, якщо не почати вчасно лікування, вона може завершитися летально.

Медики спробували з'ясувати, де студент міг підхопити інфекцію. Найбільш вірогідним джерелом зараження вони вважають прянощі "Зіра", яку студент придбав на базарі у ваговому вигляді. Її продають нефасованою, і гризуни могли залишити в ній свої екскременти.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X