«Мідас» атакує: скандальні «царі» тендерного ринку Броварів тиснуть на розслідувачів з місцевого осередку «Стоп Корупції»

В Україні почастішали випадки залякування людей з активною громадською позицією. Тиск, погрози, побиття – саме ці агресивні методи використовують проти активістів. Відчув це на собі й голова Броварського осередку «Стоп Корупції» Роман Сімутін. Через резонансні розслідування, які він із командою провів у рідному місті – тепер змушений відстоювати власні права у суді.

Романа намагаються притягнути до адміністративної відповідальності через позов такого собі адвоката Дмитра Головенка. Він представляє інтереси компанії «Мідас», а вона неодноразово фігурувала у розслідуваннях «СтопКору», адже веде будівельно-монтажні роботи у місті Бровари.

«Все почалося з аналізу закупівлі, на реконструкцію дитячого садочка «Оленка», який виграла компанія «Мідас», виграла з порушенням, неправомірно. Є підтвердження цьому – державна аудиторська служба, я всю цю інформацію виклав у своєму попередньому пості в ФБ. Через певний час, як мені вже зараз зрозуміло, на мене подали адвокатський запит», – розповідає пан Роман.

«СтопКор» триматиме руку на пульсі цього процесу. «Знаєте? В нас як-не-як все ж таки правова держава, і я сподіваюся, що рішення, яке винесуть, буде справедливе та об'єктивне», – додає голова Броварського осередку «Стоп Корупції».

Деталі резонансної справи – в новому сюжеті «Стоп Корупції»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини