“Ми посилимо відповідальність за недбале ставлення до пожежної безпеки”, – Антон Геращенко

05.12.2019 17:02

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко прокоментував трагедію в Одесі. Він запевняє, що МВС ініціюватиме посилення відповідальності за недбале ставлення до пожежної безпеки.

«Те ставлення керівників окремих ВНЗ, шкіл, дитячих садочків і всіх бюджетних установ, воно і призводить до того, що ми маємо цю одеську трагедію. Бюджетні установи заявляють, що немає коштів на вогнегасники та оновлення пожежних рукавів. МВС буде ініціювати посилення кримінальної відповідальності за халатне ставлення до пожежної безпеки», - наголосив він.

Він додав, що рятувальники приступили до розбору завалів, встановлюється місце знаходження 13 осіб, повідомляє пресцентр Національної поліції в Кіровоградській області. 

Станом на 5 грудня відкритого вогню не спостерігається, підрозділами ДСНС проводиться гасіння окремих осередків тління в будівлі. Спостерігається обрушення обгорілих будівельних конструкцій всередині будівлі. Внаслідок пожежі 1 особа загинула та 29 осіб постраждало.

Нагадаємо, 4 грудня о 10:12 до ДСНС надійшла інформація про пожежу у м. Одеса на 3 поверсі 6-ти поверхового навчального корпусу Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. О 10:17 по прибуттю першого підрозділу ДСНС встановлено загорання на третьому поверсі, оголошено підвищений номер виклику. О 14:18 пожежу локалізовано на площі близько 4 тис. м. кв.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини