«Ми – не СБУ»: у пропрезидентській партії не перевіряють потенційних мажоритарників

19.07.2019 14:00

Під час останнього з’їзду партії «Слуга народу» її керівництво заявило, що неблагонадІйні люди із списків партії виключені. Але виявляється: кандидатів-мажоритарників, у партії ніхто не перевіряв – цю сенсаційну новину журналісти дізнались, коли зателефонували до центрального офісу політсили, у марних спробах дізнатись, у який спосіб до списків потрапив одіозний голова Вигодського лісгоспу Матусевич.

«Ну ми ж не є Службою Безпеки України, є рішення, висували кандидатів і якісь активісти, які говорили за нього, про те, що є представник, який може достойно представляти наш округ, частина кандидатів приходила до нас через сайт, заповнюючи анкети», - повідомила прес-секретар партії «Слуга народу» Тетяна Циба.

За словами прес-секретаря, партія обрала саме цих людей висуванцями на округ, а якщо щось із ними «не так», то мудрі виборці просто не оберуть цих кандидатів, а виберуть когось іншого.

«Навіть якщо б ми з вами були друзями, ми мільйон років один одного знаємо, яким чином я можу гарантувати і знати, що там у вас. Я що, СБУ?», - дивується пані Циба.

Але ж бути працівником служби безпеки України не потрібно, щоб перевірити, чи все чисто із кандидатом. Журналісти «СтопКору», наприклад, змогли це зробити.

Лише за період з 2017 по 2019 рік державне підприємство «Вигодський лісгосп» провело державних закупівель на 12 млн гривень через підприємство, що належить родичу тестя Матусевича – ТОВ «Слобідка» (засновник Угринчук Володимир Васильович). Адреса підприємства співпадає з адресою самого лісгоспу!

Незаконна рубка українських лісів - прибутковий бізнес для деяких керівників лісгоспів

Всі закупівлі проведено за спрощеною системою (допорогова закупівля/звіт про укладений договір). Це означає – без аукціону. Замовник просто розбив на допорогові закупівлі послугу з одним призначенням – лісозаготівельні послуги, та підписує договори майже кожного дня. Всього таких закупівель було 70.

Зазначимо, що в разі перемоги на виборах Олександру Матусевичу доведеться залишити посаду директора лісгоспу. Та чи стане це кінцем надмірної вирубки лісу?

Детальніше про розкрадання карпатських лісів читайте у матеріалі: Карпати на експорт: вся правда про роботу лісової галузі країни

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини