Металобрухт з кладовища – сумнівний бізнес може вартувати власниці позбавлення волі (ФОТО)

21.03.2019 14:51

52-річна мешканка м. Апостолово облаштувала пункт прийому металу у власній веранді, таким чином вона заробляла собі гроші, - повідомляє видання Дніпро Час.

В результаті санкціонованого обшуку правоохоронцями було вилучено ваги, кантер і більше 300 кг металобрухту. 20 березня жінці оголошено про підозру за ч. 1 ст. 213 КК України (порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом). Їй загрожує відповідальність у вигляді штрафу або обмеження волі до одного року.

Здача металу є найбільш поширеним видом швидкого заробітку, заради якого деякі особи не гребують нічим. Так, марганецьким відділом Нікопольської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно непрацюючого, раніше не судимого 35-річного місцевого жителя м. Марганець за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 297 КК України (наруга над могилою).

Встановлено, що упродовж серпня 2018 року зловмисник, нехтуючи моральними засадами суспільства в частині поваги до померлих та місць їх поховання, діючи з корисливих мотивів та з метою наживи, викрадав з-під надгробних плит на місці поховань металеві швелера, які реалізовував, як металобрухт, для власного збагачення, спричиняючи не лише матеріальну шкоду, а й моральні страждання родичам померлих. Суд, призначив зловмиснику покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X