Мешканці ЖК “Чайка” написали звернення в прокуратуру щодо ймовірного шахрайства обслуговуючих компаній

27.12.2018 12:40

Громадська організація "Вільний простір Чайки", до якої входять власники квартир в ЖК "Чайка", подали заяву в прокуратуру Києво-Святошинського району щодо порушень в роботі обслуговуючих компаній.

Зокрема, в заяві зазначено, що обслуговуючі компанії "Зараз1-Зараз10", які належать забудовнику комплексу Олексію Кулагіну, приховують інформацію про перелік житлово-комунальних послуг у платіжках, які надходять мешканцям. Все, що в них зазначено – лише пункт "Теплова енергія".

Крім того, як стверджують мешканці, упродовж трьох років деякі будинки ЖК не можуть укласти прямі договори з електропостачальником та не поставлені на облік в "ДТЕК Київські електромережі".

Також у заяві зазначено, що ТОВ "Зараз" не мають ліцензії на постачання послуг з охорони й цю функцію виконує інша компанія – ТОВ "Нао-Систем", із якою в мешканців є прямі договори публічної оферти.

Однак у відповідь на прохання людей не надсилати більше квитанції на цю послугу від компаній Олексія Кулагіна, у ТОВ "Зараз" зазначили, що вони не перебувають у договірних відносинах з ТОВ "Нао-Систем" з початку жовтня цього року. Платіжки ж за послуги охорони продовжують надходити людям.

"Ми вважаємо, що в діях компаній ТОВ "Зараз1-Зараз10" можуть міститися ознаки шахрайських дій з метою отримання надприбутку" – йдеться в заяві.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини