«Мертві душі» Андрія Денисенка: навіщо нардепу фейкові ГО?

28.09.2018 13:47

Побачивши на прикладі «Парку ракет» як працює шахрайська схема, центральною ланкою якої виступила громадська організація Інфопростір, журналісти «Стоп Корупції» пильніше придивилися до діяльності громадських організацій міста Дніпра і знайшли ще як мінімум чотири, що пов'язані з парламентарієм Денисенком.

Однією з них є така собі організація «Громадський актив Дніпропетровщини». З установчих документів бачимо, що директором є особисто Андрій Денисенко. А одним з засновників – пан Хобот, який є помічником нардепа Юрія Берези.

Про діяльність ГО «Громадський актив Дніпропетровщини» командою «СтопКору» знайдено багато цікавої інформації. Зокрема і про те, як ця організація за допомогою штучних акцій здійснювала травлю однієї з найбільшої мережі супермаркетів України, про що є низка позовів до суду.
Журналісти «СтопКору» вирішили відшукати цю організацію. Та за адресою, вказаною у документах, жодних ознак громадської діяльності не побачили. І дійсно, приміщення, в якому колись знаходилась ця ГО, м’яко кажучи, не в робочому стані. Але й інші громадські організації виявилися - фантомами!

Навіщо пану Денисенку стільки «мертвих душ» – організацій які існують лише на папері? Імена яких посадовців фігурують у цій заплутаний історії та до яких загрозливих наслідків вона може призвести? Рівно за тиждень у повній версії ексклюзивного розслідування «СтопКору». Не пропустіть і стежте за поточним розвитком подій з відео:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини