Мерія Славутича заборгувала 30 мільйонів за тепло приватній котельні

14.01.2020 12:00

Перший крок до справжньої енергонезалежності: старт роботи однієї з найбільших котелень на біопаливі в Славутичі на Київщині став знаковою подією не лише для міста, а й для усієї України. Та й не дивно, адже для роботи їй не потрібен газ, працює вона на дерев'яних друзках. Проте чому наразі котельня пригальмувала свою діяльність? З’ясовувала Марія Гураль.

Засновник групи компаній «Укртепло» Іван Надєїн стверджує: причина полягає в неспроможності чи небажанні міської влади розраховуватись із власниками котельні за спожите тепло. На сьогодні борг становить вже 30 мільйонів гривень.

«В процесі нашої роботи в міста почав накопичуватися борг перед нами. Накопичувався далі борг за газ, і місто нам сказало: ми не можемо з вами розрахуватись, хочете – працюйте. Але як нам працювати? Вони хочуть, щоб ми встановили тариф 850 гривень», – розповідає пан Іван.

"У міста накопичились перед нами борги", - Іван Надєїн

А ось у самій мерії журналістам пояснили зовсім іншу причину зупинення роботи підприємства.

«Екоенергогенерація, яка готова працювати технічно, готова працювати в будь-який час, але їм економічно повинно бути вигідно. З 1 січня ціна на газ підросте, вони будуть в ринку більш зацікавлені, вони будуть працювати», – запевнив міський голова Славутича Юрій Фомічев.

Мер міста про борг перед теплопостачальником чомусь "забув"

Попри це мер не згадав жодного слова про заборгованість міста перед теплопостачальником.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини