Мережу підірвали валентинки з українськими політиками

14.02.2017 15:40

Сьогодні, 14 лютого, у світі святкується День всіх закоханих. У зв'язку з цим романтичним святом українські журналісти вирішили уявити, якими можуть бути валентинки від відомих українських політиків.

Відповідний матеріал був розміщений на сайті одного з українських телеканалів.

Повідомляється, що найбільш креативною виявилася вітальна листівка від лідера Радикальної партії Олега Ляшка. На ній зображений головний радикал країни, а під його портретом красується підпис: "Будь моєю скотинякою". Це висловлювання журналісти вибрали не випадково, оскільки Ляшко частенько називає "скотиняками" неугодних йому опонентів.

Між іншим, журналісти створили валентинки й з іншими українськими політиками, серед яких присутній глава держави Петро Порошенко. Під його портретом красується підпис: "Нам буде разом так солодко". Автори валентинок натякають на приналежну главі держави кондитерську корпорацію "Рошен".

Також журналісти підкололи главу зовнішньополітичного відомства, який не втомлюється обіцяти введення безвізового режиму з ЄС. Крім того, присутня валентинка із зображенням народного депутата Сергія Лещенка. На валентинці з ним журналісти вирішили в черговий раз підняти тему з дорогою квартирою, яку Лещенко придбав в Києві.

 

До слова, раніше Мережу підірвало відео, на якому відображено падіння Ляшка у Верховній Раді.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини