Мережа обурена витівками соратника Зеленського Богдана

Перший помічник президента України Володимира Зеленського Сергій Шефір та керівник Офісу президента Андрій Богдан потроїли рокіровку посадами. 

Колишній глава Адміністрації президента, а зараз керівник Офісу президента Андрій Богдан анонсував, що його посаду може обійняти перший помічник президента України Сергій Шефір, передає "Діалог.UA".

"Я йому постійно пропоную, що ми можемо помінятися. Він завжди говорив: ні, але останнього разу погодився. Тому, можливо, у зв'язку з реорганізацією це буде Офіс президента, а не Адміністрація президента. Можливо, ми поміняємося місцями. Можливо, я буду першим помічником, є такий план. А Сергій Шефір може стати керівником Офісу президента", – зазначив Богдан.

Користувачі в соціальних мережах негативно відреагували в коментарях на заяву Богдана в сюжеті "ТСН". "Давай, тепер ти зверху?", "Звичайно!! Ніяких кумів, друзів і родичів в політиці! Тільки професіонали! Кумівство йде в минуле з Порошенком!", "Мабуть, пора їхати з країни", "Все одно діла не буде, шило на мило поміняли. Рольові ігри від Зе".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини