Мер Ужгорода Андріїв “відморозився” від журналістів? Ігнорує дзвінки, уникає зустрічей (ВІДЕО)

16.07.2019 18:42

Пообіцяв і не дотримався слова, ще раз пообіцяв і … втік. Мер Ужгорода, а зараз кандидат у нардепи, Богдан Андріїв ігнорує журналістів, які хочуть дізнатись про його методи агітації серед виборців.

«Під час чергової спроби поспілкуватись із кандидатом, Андріїв зазначив, що зустріч буде. Але після цих слів сів в машину і накивав п‘ятами. А потім перестав відповідати на дзвінки та смс-повідомлення», - зазначає журналістка «СтопКору» Марія Гураль.

Зазначимо, за словами жителів Ужгорода, Богдан Андріїв може займатись підкупом виборців в окрузі. Додамо, що за даними місцевих ЗМІ, сітка підкупу виборців була сформована і використана ще у 2015 році, коли Богдан Андріїв балотувався на посаду міського голови Ужгорода. За різними даними, тоді було підкуплено від 8 до 12 тисяч виборців і саме тому Андріїв вибори виграв. З того часу у ЗМІ його неодноразово асоціювали із 500-гривневою купюрою, а також акцентували на тому, що усі 5 років міського головування він "відбивав" потрачені на вибори кошти. Зокрема, багатомільйонними компенсаціями за перевезення пільговиків у громадському транспорті, який належить його сім'ї.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Читайте також: "У столиці розповіли, до яких брудних прийомів вдаються кандидати в народні депутати у різних областях України".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X