Мер Умані Цебрій «засвітився» у корупційній схемі – Аваков негайно викликав його до себе

07.09.2020 20:27

В Умані обговорюють черговий корупційний скандал, пов’язаний зі схемами незаконного виділення земель у центрі міста під кришуванням мера Цебрія. Цього разу уманчани втратили частину міського парку в центрі міста.

Cebriy_main
Олександр Цебрій Фото: Уманська міськрада

Приватна структура ТОВ "ЕКСПРЕС-СЕРВІС", власником якої є особа, наближена до мера міста Умань, придбала 24.07.2020 року в парковій зоні міста через систему електронних торгів Прозоро будівлю за адресою Кизила Андрія 3б, за якою рішенням міської ради від 31.01.2014 р. була закріплена ділянка 0,15 га з кадастровим номером 7110800000:02:003:1403.

Uman1
Інформація про ділянку до змін Фото: скріншот

З невідомих причин 03.09.2020 року в державному земельному кадастрі з’являється земельна ділянка з тим самим кадастровим номером, але вже площею 0,38 га і зі зміненим цільовим призначенням, а саме – для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування. Зазначена ділянка, яка охоплює більшу частину міського парку в центрі Умані, опинилася в довгостроковій аренді компанії “ЕКСПРЕС-СЕРВІС”.

Uman2
Інформація про ділянку після змін Фото: скріншот

Як з'ясувалось, розробником проєкту землеустрою щодо відведення даної земельної ділянки є сестра дружини мера Цебрія ФОП Каплуновська О.М., яка замішана у багатьох замельних аферах, за якими наразі відкриті кримінальні провадження.

Попри відмову державного земельного кадастру у погодженні даного проекту, Уманська міська рада незаконно (всупереч статті 134 Земельного Кодексу України) передала ділянку на неконкурентних засадах приватній структурі.

Uman3
Відмова Держгеокадастру Фото: скріншот

За данною схемою протягом каденції чинного мера незаконно оформлено близько 20 земельних ділянок в найбільш привабливих районах Умані.

Uman4
Проєкт рішення Фото: скріншот

Проєкт рішення міської ради буде проголосований на найближчій сесії.

Нагадаємо, що сьогодні Арсен Аваков викликав Олександра Цебрія до себе в офіс.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини