Мер Тернополя Надал виступає проти карантину

04.09.2020 23:33

У Тернополі мер Сергій Надал відмовився вводити суворий карантин після того, як місто опинилося в червоній карантинній зоні. Градоначальник заявив, що не обмежуватиме роботу шкіл і бізнесу. Однак він введе спецперевезення на громадському транспорті.

Nadal
Фото: censor.net

Про це йшлося на засіданні міського штабу з ТЕБ і НС, передає "Znaj.ua".

Сергій Надал під час свого виступу розповів, що з бюджету Тернополя Київ забирає 60 мільйонів гривень, але назад нічого місто не отримує у вигляді дотацій на утримання лікарень чи інших установ. Також мер зазначив, що держава не виділяє допомоги для малозабезпечених сімей, не підтримує бізнес під час жорсткого карантину. Надал вважає, що у міста не залишиться ні копійки в бюджеті, якщо все повністю зупиниться, а значить, неможливо буде забезпечити роботу комунальних установ.

Під час засідання були розглянуті питання відповідності прийнятих рішень Конституції України та іншим законам. Після цього було прийнято рішення не закривати школи.

"Ми зберігаємо всю мережі транспорту, всі транспортні засоби будуть їздити з табличками - "Спецрейс". Також ми не закриваємо школи і садочки, вони і надалі будуть працювати в штатному режимі", - заявив міський голова Сергій Надал.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини