Мер Олевська попросив активістів пришвидшити розгляд кримінальних справ проти нього

15.03.2019 15:23

Розмір бюджету міста чи селища та напрями використання цих коштів найчастіше залишаються для пересічного громадянина таємницею за сімома замками, чим залюбки користуються місцеві можновладці. Після численних скарг жителів громади та знайдених фактів корупції місцевих можновладців до Олевська, що на Житомирщині, з рейдом вирушили представники осередків "Стоп корупції" з усієї України. 

Саме там фірма дружини мера міста – Олега Омельчука – встигла виграти тендерів на 2,5 мільйони гривень і продовжує це робити. Чого вартий лише один дорожній знак, який встановили на одній з вулиць Олевська, і який обійшовся громаді, уявіть собі, в 12 000 гривень! Або ж тротуарна плитка, за яку, за документами, міська рада заплатила двічі.

Сам пан Омельчук стверджує: конфлікту інтересів буцімто немає, бо всі депутати в курсі ситуації та "прийняті необхідні рішення на сесії". Жодної реакції у народних обранців не виникло і після того, як на мера та міську владу відкрили вже восьме кримінальне провадження за корупцію.

"Загалом відкрито 8 кримінальних проваджень. Проте що ми знаємо? Уже більше як рік вони відкриті й ніякого руху не мають, так що, будь ласка, ви посприяйте, щоб їх як найскоріше вивчили", – незворушно заявив міський голова під час спілкування з активістами "Стоп корупції".

Як бачимо, пан мер почувається досить впевнено. Адже розуміє, що влада в ОТГ під його контролем. Але як таке можливо в умовах децентралізації? Дивіться ексклюзивне розслідування Кирила Вольного на цю тему.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини