Мер Львова прокоментував 14 адмінпротоколів від НАЗК (відео)

10.03.2021 17:32

Національне агентство з питань запобігання корупції склало 14 протоколів про адміністративні порушення на міського голову Львова Андрія Садового. Як повідомив Андрій Садовий у Facebook, протоколи склали через його листи до органів влади на підтримку керівниці управління комунальної власності Інни Свистун, яку звинувачували у службовій недбалості у 2020 році, передає "Укрінформ".

Sadovyi
Фото: ВАР

"Минулого року прокуратура поставила під сумнів правильність ухвали міської ради від 2007 р. про знижку оренди комунального майна для ГО. Хочу наголосити, що ця ухвала міськради повністю синхронізована з відповідною постановою Кабміну та наказом Фонду держмайна, на основі яких працюють практично всі органи місцевого самоврядування України. Але проти керівниці управління комунальної власності все ж відкрили кримінальне провадження", - написав Садовий.

За словами мера, він звернувся на підтримку Свистун до 280 депутатів, прем'єр-міністра, генерального прокурора, НАБУ, президента, ДБР, акцентуючи на абсурдності таких звинувачень.

"Натомість прокуратура звернулась до НАЗК через те, що я начебто втручаюсь у їхню діяльність, бо своїми зверненнями роблю цю справу публічною. І у відповідь на мої листи склали на мене 14 протоколів. Дивно, чому не 290? Адже листів було саме стільки", - додав Садовий.

Як інформують в юридичному департаменті Львівської міськради, адмінпротоколи, складені НАЗК на Андрія Садового, передано до суду.

"Мер писав листи генеральному прокурору, в НАЗК, в НАБУ, депутатам ВРУ на підтримку Інни Свистун, коли їй оголосили підозру. Вони вважають, що в такий спосіб було вчинено тиск на слідство. Свистун виправдали. Але складено протоколи, і їх скерували в Галицький районний суд. Справа зараз у суді. Слухання було призначено на вчора. Розгляд цієї справи відклали", — пояснила керівниця юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, 6 травня 2020 року керівниці міського управління комунальної власності Інні Свистун оголосили підозру у службовій недбалості. За версією прокуратури, Свистун уклала деякі договори про оренду за зниженою ставкою, внаслідок чого міський бюджет нібито втратив майже 1,2 млн грн. 31 грудня 2020 року Галицький районний суд Львова виніс виправдувальний вирок у цій справі.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, НАЗК відправило до суду 14 протоколів на Садового.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини