Мер Кличко зустрінеться із забудовником ЖК “Патріотика на озерах” для вирішення ситуації навколо будівництва

28.11.2018 17:09

Столичний міський голова днями зустрінеться із керівником правління ТОВ «Аркада будівництво» для вирішення ситуації навколо будівництва ЖК «Патріотика на озерах», а питання розірвання договору із забудовником не будуть виносити на завтрашнє засідання сесії Київради.

У цьому інвесторів ЖК «Патріотика на озерах» запевнив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп.

Окрім того, юристи КМДА та правники забудовника до кінця тижня зіставлять усі наявні документи та розберуться у юридичних питаннях.

Додамо, що вранці інвестори майбутнього житлового комплексу на Осокорках знову прийшли до столичної мерії. Люди, більшість з яких вклала у будівництво ледь не останні кошти, хотіли зустрітися із представниками робочої групи при Київській держадміністрації.

Затягування суду, відтермінування зустрічей зі столичними керманичами – це все наводить інвесторів на думку про навмисні дії та проплаченість.

«Хтось зацікавлений у затягуванні цієї справи, сам пан Кличко сказав, що спочатку мав бути суд, суд забудовник виграв, суд сказав, що забудова законна. І зараз затягують час з незрозумілих для нас причин, шукають мотиви, щоб якимись способами зупинити це будівництво», – коментує голова ГО «Патріотика на озерах» Денис Шинкаренко.

Нагадаємо, на столичному масиві Осокорки заплановане будівництво нового сучасного житлового комплексу за допомогою залучених Банком «Аркада» від інвесторів коштів.

На будмайданчику постійно виникають сутички та протистояння, ініціаторами яких виступають активісти ГО «Екопарк Осокорки». Учасники організації нібито виступають за збереження місцевого озера Небреж та створення так званого екопарку. При цьому у планах забудовника створити навкруги водойми сучасне місце відпочинку та дозвілля жителів району. Компанія уже проводить благоустрій території.

Зазначимо, що раніше Віталій Кличко закликав забудовника зупинити будівництво до рішення суду. 7 листопада Київський адмінсуд підтвердив своїм рішенням, що у компанії є всі необхідні дозвільні документи, однак не минуло і кількох днів, як на об’єкт знову напали так звані активісти, зробили барикади для блокування руху будтехніки, зруйнували паркан та увірвались на територію. Двох з них затримали працівники ДСО та охорони компанії-забудовника.

Додамо, інвестори ЖК «Патріотика на озерах» провели серію акцій під стінами КМДА, щоб звернути увагу влади на блокування будівництва з боку псевдоактивістів та просили захистити їхні права.

Під час однієї з таких мирних акцій правоохоронці затримали одного з інвесторів ЖК – громадського активіста Дениса Шинкаренка.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X