Мер із Житомирщини розтратив 650 тисяч з бюджету: йому світить 12 років тюрми

17.04.2020 19:16

Мера міста Олевськ Житомирської області підозрюють у розтраті коштів міського бюджету. Ідеться про 650 тисяч гривень, передбачених на ремонт автомобільної дороги у районному центрі Житомирщини. Про це повідомив громадський активіст ГО «Стоп корупції» Олександр Ігнатьєв.

За попередньою версією слідства, у середині грудня 2018 року між міською радою та київською комерційною структурою було укладено договори майже на 650 тисяч гривень задля капітального ремонту дороги на одній із вулиць райцентру та технічного нагляду.

Під час перевірки об’єкта будівництва співробітники СБУ не зафіксували жодних робіт.

Натомість за документами всі будівельні роботи за цим договором були нібито повністю зроблені.

«Підрядник діяв за домовленістю із мером Олевська та підприємцем-інженером із технічного нагляду, який є депутатом міської ради. Наступного після укладання договору дня інженер виготовив недостовірні документи про вартість виконаних робіт із капітального ремонту дороги та витрати на матеріали. Чиновники, до обов’язків яких належить перевірка якості й обсягів виконаних робіт, того ж дня ці документи підписали. Через чотири дні після візування посадовцями недостовірних документів усі «будівельні роботи», а також послуги із технологічного нагляду за їхнім якісним виконанням були повністю профінансовані із міського бюджету», ― ідеться на сайті СБУ Житомирщини.

Міський голова та керівник підприємства-підрядника отримали підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини