“Мені запропонували стати міністром культури”, – Бородянський

24.11.2019 14:37

Володимира Бородянського призначили на посаду Міністра культури, молоді та спорту 29 серпня 2019 року.

Він розповів про свій кар'єрний зріст виданню "НВ".

"Я пішов зі StarLight ще у грудні, а рішення про те, що я піду, було прийняте ще до того. Я не планував займатися політикою, в мене були інші плани. Влітку мене запросили на розмову з Олександром Ткаченком з приводу гуманітарної політики. Я також поговорив з Володимиром Зеленським і став його радником. Потім мені запропонували стати міністром культури. Все", – розповів Бородянський.

"Зрезонувало те, що це, на мій погляд, третій історичний шанс [після Майдану 2004 і 2014] в новітній історії України на реальну зміну та на істотну перебудову суспільства. Коли я про все це думав, то не відразу погодився. У мене був якийсь внутрішній діалог із собою. В рамках цього внутрішнього діалогу я собі сказав, що обійняти посаду міністра — це як ось піти служити в армію. Ти не чекаєш нічого, ніяких переваг від цього. Ти чекаєш від цього служби. Це такий борг, який ти повинен віддати", – пояснив він.

Як відомо, більшу частину життя Бородянський працював у медіа. З 2004-го він керував телеканалом СТБ, а з 2012 року очолив всю медіагрупу StarLightMedia, яка належить мільярдерові Віктору Пінчуку. Крім СТБ, до неї входять ICTV, Новий, M1, M2 і ОЦЕ. За Бородянського справи СТБ, як і всього холдингу, йшли успішно, глядацька аудиторія зростала, проте у 2018-му він подав у відставку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X