“До мене несподівано завітав Петро Порошенко”, – директор ДБР прокоментував візит екс-президента

24.07.2019 16:21

Петро Порошенко прийшов особисто в ДБР, щоб змінити дату допиту, що був запланований на завтра. Про це повідомив директор відомства Роман Труба у своєму Telegram-каналі.

"До мене несподівано завітав Петро Порошенко – цей факт вже відомий ЗМІ. Екс-президент звернувся з проханням у зв’язку з довгостроковою відпусткою провести його допит сьогодні, а не 25 липня, як це було визнано слідчим”, – написав Труба.

У зв’язку з цим директор ДБР зробив кілька заяв, повідомляє "Уніан".

По-перше, за словами Труби, "якщо говоримо про правовий аспект, вирішення цього питання, то адвокати мали можливість зв’язатися зі слідчим та з ним напряму узгодити перенесення дати допиту. Для цього не потрібно приходити до директора ДБР".

По-друге, як зауважив директор ДБР, "я поважаю своїх слідчих - їхній час та професіоналізм. На кожного слідчого у нас більше 35 проваджень. Я не буду втручатися в хід судового розслідування та вказувати, коли кого допитувати".

По-третє, написав Труба: "Я поважаю час слідчих: ми з розумінням поставилися до завантаженості екс-президента під час виборчої кампанії. Я сподіваюся, що так само з повагою він поставиться до роботи наших слідчих та прийде завтра на допит".

Читайте також: "В Офісі президента вимагають звільнення Кличка – відповідне подання направили в Кабмін".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини