Медведчук відповів Зеленському: “Я — громадянин України”

Віктор Медведчук відреагував на ідею Зеленського щодо обміну його на полонених українців.

Віктор Медведчук відреагував на заяву Зеленського щодо можливого обміну Фото: ОПЗЖ

"У мене не було і немає іншого громадянства, окрім українського. Я — громадянин України й буду ним усупереч протизаконному, злочинному тиску, який чинить на мене влада", — відповів Медведчук у своїй заяві.

Він розглядає фабрикацію кримінальних справ винятково як політичне переслідування та репресії. Медведчук додає, що він переконаний у своїй невинуватості та буде боротися за відновлення справедливості та притягнення до відповідальності тих, хто займається організацією цього політично вмотивованого розслідування.

"Те, що Президент, ігноруючи конституційний принцип презумпції невинуватості, дозволяє собі говорити про зраду, демонструє, у яку правову та моральну прірву впала Україна".

Медведчук також відзначив, що Президенту не варто розглядати варіант із обміном. Ця ідея є недієздатною та абсолютно не цікавить політика.

"Я продовжу боротися до переможного кінця", — підсумував Медведчук.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, під час інтерв'ю Володимир Зеленський висловив ідею щодо можливого обміну Віктора Медведчука на громадян України, що перебувають у російському полоні. Але за умови, якщо пан Медведчук має російське громадянство.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини

-->