Медведчук – на «Майбаху», Василів – на самокаті: топ транспортних засобів українських парламентарів

20.07.2020 12:18

Поки українці б’ються у маршрутках, слуги народу обирають більш безпечні засоби пересування. «Мерседес», «Лексус» чи «Майбах»: якими автівками приїздять на роботу народні обранці? Хто з парламентарів користується послугами водія, а хто керує сам? Топ-6 депутатських «залізних коней» представляє Христина Кришиха.

6 місце – автопарк Олександра Дубінського. Депутат – знаний колекціонер, у його власності є раритетні авто з усього світу, які він привозить до України, ремонтує і насолоджується швидкістю. Частину машин він свого часу виставляв на благодійний аукціон. А до Ради найчастіше Олександр Анатолійович приїздить Mercedes-Benz G-класу – так званим «кубиком» зеленого кольору вартістю півтора мільйона гривень.

Avto_Dubinskiy
Фото: СтопКор

5 місце – класичний «Майбах» вартістю 2,5 млн грн опозиціонера Віктора Медведчука. Лідера ОПЗЖ супроводжують два охоронці та водій.

Avto_Medvedchuk
Фото: СтопКор

4 місце – чорний «Лексус» нардепа «Батьківщини» Сергія Тарути. Вартість транспортного засобу – 1,7 млн грн, за кермом – водій, а дверцята за парламентарем зачиняють бодигарди.

Avto_Taruta
Фото: СтопКор

3 місце – нетиповий вибір авто засновника приватної клініки «Борис» Михайла Радуцького. Михайло Борисович їздить «Мерседесом» білого кольору вартістю 1,2 млн грн. Нардепа також возить особистий шофер.

Avto_Radutskiy
Фото: СтопКор

2 місце – Юрій Корявченков, відомий у народі як «Юзик». Слуга народу пересувається білою «Тойотою» з номерними знаками 0095. Така автівка коштує від 1 млн грн. Одразу видно – людина впливова, з «Кварталу».

Avto_Koryavchenkov
Фото: СтопКор

1 місце за найяскравіше прибуття до парламенту отримує Ігор Василів. Він приїздить на роботу електросамокатом. Вартість такого транспортного засобу – усього 20 тисяч гривень, а пересідати в автомобіль нардеп, за власними словами, просто не хоче.

Avto_Vasyliv
Фото: СтопКор

Бажаємо вам заробляти так добре, аби їздити не гіршими авто, ніж у депутатів. Підписуйтесь на наш канал та чекайте на нові інсайди з парламенту.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини