Медведчук бовкнув зайвого про плани Путіна перед “нормандським форматом”

28.11.2019 11:22

Кум російського президента Володимира Путіна нардеп Віктор Медведчук розкритикував так званий мирний план президента Володимира Зеленського з врегулювання збройного конфлікту на окупованому Донбасі, озвучивши версію Кремля стосовно "домовленостей" з "Л/ДНР". 

Одіозний лідер партії "Опозиційна платформа – за життя" нардеп Віктор Медведчук заявив, що поки не вважає лідера України Володимира Зеленського "президентом миру", тобто не задоволений його рішеннями стосовно Донбасу, інформує Діалог.UA.

"Ну, поки це тільки слова, що він президент миру. Президент України, пан Зеленський, повинен ставити завдання не тільки щодо повернення людей, які утримуються", – вважає Медведчук.

За його словами, Зеленський повинен зосередитися на так званому "поверненні громадян", які живуть на окупованих РФ територіях Донбасу. Ба більше, Медведчук розкритикував Київ за наміри обговорювати обмін полонених в "нормандському форматі", а не "домовлятися з Донецьком і Луганськом".

Тим самим нардеп буквально "здав" план свого кума Володимира Путіна звинуватити Україну в зриві обміну, віддавши відповідний наказ маріонеткам "Л/ДНР".

"І з огляду на, що я де в чому розбираюся в питаннях звільнення утримуваних осіб, я вам хочу сказати, що тут все залежить від політичної волі, від політичної волі Зеленського", – додав скандальний проросійський політик.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X