Мажор за кермом, поліція – на гальмах: брат депутата намагається «відмазатись» від гучного ДТП

24.04.2019 10:05

Цю скандальну ДТП у Чернігові поліція розслідує вже рік. Хто саме був за кермом позашляховика, який збив дитину, чи фігурують у цій історії наркотики, та кого покривають місцеві правоохоронці? Ексклюзивна інсайдерська інформація, що проливає світло на шокуючу правду – у розслідуванні Кирила Вольного.

Чернігів, кільцева дорога: саме тут 19 травня 2018 року позашляховик Toyota Raf 4 збив 10-річного хлопчика на велосипеді.

Свідки аварії стверджують, що в авто перебувало двоє: Андрій Блауш та Сергій Клановець. Та в кримінальній справі по цій ДТП на місці водія та підозрюваного фігурує третя людина – нікому не відомий Андрій Ворона, водійські права якого було знайдено в автівці.

Та ще більшого резонансу до цієї історії додали наркотики, які було знайдено в кущах поряд з місцем пригоди. За результатами експертизи речовиною білого кольору розфасовану у пакетики виявились 250 грам амфетаміну.

Поліція відкрила відразу три кримінальних провадження: ДТП, що призвело до тяжких наслідків; залишення людини в небезпеці та виготовлення, зберігання і продаж наркотиків.

Тим часом активісти почали бити на сполох. За їх словами Андрій Блауш намагається уникнути відповідальності. Численні свідки стверджують, що за кермом був саме він, але місцева поліція не квапиться вносити ці покази до матеріалів справи – можливо, тому що брат Андрія Блауша – Дмитро є депутатом Чернігівської обласної ради?

Зазначимо, що це далеко не поодинокий випадок безкарності так званих «мажорних» ДТП: зокрема, 30 березня цього року в Сумах під колесами позашляховика загинула 24-річна жінка. Очевидці стверджують, що за кермом була дружина співробітника прокуратури.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини