“Матраци записані, закакані, забиті”: мешканка Дніпра показала жахливі умови COVID-лікарні для дітей (фото)

12.01.2021 08:29

Мешканка Дніпра Ольга Васильєва опублікувала фотографії з дитячої лікарні №6, де лікують хворих на коронавірус дітей, передає УНІАН.

COVID detskaya
Васильєва / Facebook

"Старе все: двері, вікна, підлога, туалетна кімната, ліжка з обвислими сітками, подушкою можна вбити, там народилося, жило, померло і розклалося не одне покоління пір'яних кліщів, матраци записані, закакані, забиті. Нічого з моменту будівництва не змінювалося. І тут лікують наших діток", - написала Васильєва.

За словами мами хлопчика, якому довелося лежати в цій лікарні, претензій до лікарів у неї немає, оскільки вони виконуються свою роботу добре, в силу своїх можливостей. При цьому вона незадоволена організацією лікувального процесу.

"Як так, що у вихідний день мало не один лікар? Він же і на приймальному спокої, він же і на обходах. Тому ранковий огляд починався після обіду. І якщо вашій дитині стане гірше, то в цю хвилину до вас на допомогу ніхто не примчить. Просто нікому", - розповіла Дніпрянка.

COVID detskaya
Фото: Васильєва / Facebook

"Ми з собою привезли манеж, тому що в таке дитяче ліжечко садити дитину страшно. І я б ще взяла з дому матрац, якби був", – зазначила Васильєва.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, на Запоріжжі чоловік зґвалтував 12-річну дівчинку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини