Матіос зробив заяву про диверсійні групи та безпілотник в Калинівці

28.09.2017 11:49

За даними слідства, диверсійних груп на території Вінницької області не було виявлено. Про це під час брифінгу заявив заступник Генерального прокурора – головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає кореспондент УНН.

"Є момент, який я хотів би відзначити - диверсійних груп, про які говорить Facebook і інші, слідством виявлено не було, і даних про це немає. Даних про безпілотні літальні апарати слідством, яке працювало через півтори години після вибуху, не встановлено. Антитерористичні навчання СБУ, які повинні були проходити у Могильові, фактично не розпочалися. Ніяких груп, про які говорив радник міністра оборони, ДРГ або про тих, кого затримали, або про те, що хтось втік та його затримали – такого не було. Ми повинні встановити причину, чому так трапилось", – зазначив А.Матіос.

З можливих причин вибухів на військових складах він назвав "неналежне зберігання боєприпасів, яке забезпечувалось технічними можливостями 1987 року випуску", "неналежне виконання обов’язків охороною", або ж "фактична диверсія, яка була здійснена сторонніми особами чи особами, які мали доступ до складів".

Головний військовий прокурор підкреслив, що після подій в Калинівці головною метою є недопущення повторного знищення боєприпасів України.

Нагадаємо, у ЗСУ не виключили, що на арсенал у Калинівці могли скинути вибухівку з безпілотника.

Зауважимо, на думку слідства, кількість людей, які охороняли базу з арсеналом боєприпасів у Калинівці Вінницької області, де сталася пожежа з подальшою детонацією боєприпасів, не відповідає ступеню його завантаження.

Також у Калинівці була несправна протипожежна сигналізація.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини