Матіос збирає екстрену нараду силових відомств через плани Румунії із захоплення Буковини – подробиці

Згідно з наявними даними, гібридна окупація Чернівецької та частини Одеської області Румунією запланована на 2022 рік. Агресор чекає активізації росіян на східному фронті України та повномасштабного вторгнення Москви, щоб скористатися нагодою.

Військовий прокурор України Анатолій Матіос збирає термінову нараду з керівництвом Міністерства закордонних справ, Генерального штабу, Розвідувального управління, СБУ та інших силових відомств у зв'язку із загрозою гібридної агресії Румунії проти України, повідомляє "Діалог.UA".

Приводом для таких дій стала публікація порталу "Інформаційний опір" від 30.05.19. Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко опублікував результати власного розслідування. Автор запевняє, що його побоювання мають реальні підстави. Коваленко нагадує: у багатьох східноєвропейських країнах, що межують з Україною, існують певні політичні течії, що фінансуються з Москви, які сплять і бачать, як би збільшити території своїх країн за рахунок України.

"Довго писати не буду. Інформую: буквально завтра особисто внесу до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про підготовку (зрозумілими, але процесуально не встановленими особами) до здійснення особливо тяжких злочинів, які зазіхають на територіальну цілісність Української держави", – пише Анатолій Матіос на своїй сторінці в facebook.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини