«Мастер»-ломастер: як родинні фірми Мішалових дерибанять бюджет Дніпра

01.10.2019 13:00

Черговий корупційний скандал у Дніпрі: слідом за ремонтними тендерами, попри очевидний конфлікт інтересів, багатомільйонний підряд на встановлення котелень у навчальних закладах міста розділили фірми, пов’язані з родиною В’ячеслава Мішалова. Як «нагрівають» руки на міському бюджеті? Дивіться у розслідуванні Кирила Вольного.

Нещодавно декілька резонансних корупційних розслідувань, пов’язаних з Дніпровською міськрадою, прогриміли на всю Україну. Звичайно, найгучніше з них пов'язане з будівництвом цього мосту.

Та як з'ясували журналісти «СтопКору», фірми, замішані в цьому скандалі, дивним чином виграли державних тендерів на майже пів мільярда гривень. Об'єднує їх колишній секретар Дніпровської міської ради, а нині чинний місцевий депутат В’ячеслав Мішалов.

В'ячеслав Мішалов

У міській раді Дніпра ухвалюють рішення, хто і за яку ціну буде виконувати роботи або надавати послуги жителям міста. Нашу увагу привернув ряд багатомільйонних тендерів, які отримала група компаній «Мастер».

Новий міст у Дніпрі

Належать ці фірми батьку колишнього секретаря міськради В’ячеславу Мішалову. І саме під час його роботи на цій посаді група компаній «Мастер» почала «освоювати» бюджетні мільйони, зокрема: ремонт місцевої набережної – 56 млн грн, ремонт доріг – 150 млн грн, ремонт центрального мосту – 250 млн грн.

Та черговий сумнівний тендер пов’язаний з іншою сферою – освітньою. Компанія, пов’язана з родиною Мішалових, виграла підряд встановлення котелень у навчальні заклади міста. Проте «щось пішло не так» і в деяких навчальних закладах обіцяні котельні так і не з’явились.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини