Масштабні протести під НБУ: активісти готові надати докази провини Смолія

Активісти біля Національного банку України заявляють, що зібрали докази провини очільника установи Якова Смолія, тож правоохоронцям залишається лише перевірити дані та вжити відповідних заходів.

Активісти заявили, що мають докази неефективної роботи Смолія Фото: СтопКор

"На місці правоохоронних органів я б зробив все можливе, щоб ми як народ побачили, що закон та порядок – понад усе, що закон – один для всіх. Тому я хочу, щоб президент, прокуратура, СБУ та поліція звернули увагу на голову Нацбанку Якова Смолія. Ми навіть зробили за поліцію їхню роботу – перевірили документи та декларації. Все, що потрібно від них – зробити один крок та довести цю справу до кінця", – наголосив голова ГО Захист інвесторів" Денис Шинкаренко.

Біля НБУ зібралось близько півтори тисячі людей Фото: СтопКор
Фото: СтопКор

Зазначимо, що за ініціативи ГО "Стоп корупції" та інших громадських організацій під Нацбанком триває четвертий день масштабних акцій протесту "Зупинимо корупцію в НБУ". Близько півтори тисячі людей вимагають відставки очільника Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової за покриття корупційних схем у стінах Нацбанку.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, сумнозвісний очільник Національного банку України Яків Смолій набрехав у деклараціях на 18 мільйонів гривень та дерибанив держбюджет під дахом НБУ, про що свідчать висновки Рахункової палати з огляду на витрати держустанови за 2018 рік.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини