Масштабне тренування під АП: у Києві відбувся флешмоб спортсменів, які виступають проти рейдерства СК “Схід” (фото, відео)

25 липня в столиці біля будівлі АП відбулось масштабне тренування. Понад сотня спортсменів та тренерів зібралась, щоб привернути увагу суспільства до факту рейдерського захоплення спортивного клубу "Схід". Про це з місця події повідомила журналістка "СтопКору" Інна Кучерова.

Державні посадовці теж "поганяли м'яча"

"Усі ці люди прийшли сюди, щоб захистити свої права та права дітей-спортсменів, які роками займались у цьому клубі. Наразі ж відбувається спроба його захоплення адвокатським об’єднанням "Каменський та партнери", – розповіла вона.

У СК "Схід" проводились не лише всеукраїнські, але й міжнародні спортивні змагання. Про це розповів тренер з панкратіону Анатолій Буланий.

"Сьогодні в нас відбирають нашу роботу, дитинство наших дітей, які займались в спортклубі "Схід" багатьма видами спорту. Чудові результати вони показували й на міжнародній арені, але сьогодні в них забирають цю можливість. В обмін нам не дають нічого, окрім обіцянок. Ми знаємо, як вчиняють в таких ситуаціях рейдери, які роками цим займаються на території Києва. "Схід" – це один з небагатьох клубів, який залишався в столиці та мав можливість проводити міжнародні змагання, а також змагання всеукраїнського та районного масштабів", – зазначив він.

З 1-го серпня всі працівники СК "Обрій" залишаться без роботи

Тренер також додав, що на тренування під АП прийшов весь колектив спортклубу. Люди, які з 1-го серпня будуть звільнені та викинуті на вулицю.

Журналістка "СтопКору" приєдналась до тренування під АП

Журналістка "СтопКору" Інна Кучерова теж взяла участь у заході й приєдналась до вправ, які виконували спортсмени в центрі столиці.

Зазначимо, що це вже друга спроба захоплення, адже у квітні цього року невідомі молодики силовими методами захопили будівлю "Сходу" й розтрощили вщент тренувальні зали, коридори та роздягальні.

Як повідомлялось раніше, 23 липня в Дарницькому районі Києва відбулась акція протесту проти спроб юридичного захоплення адвокатським об’єднанням "Каменський та партнери" спортивного клубу "Схід". На мітинг вийшли спортсмени, тренери, державні посадовці та небайдужі громадяни.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини