Масштабне тренування під АП: у Києві відбувся флешмоб спортсменів, які виступають проти рейдерства СК “Схід” (фото, відео)

25.07.2019 16:47

25 липня в столиці біля будівлі АП відбулось масштабне тренування. Понад сотня спортсменів та тренерів зібралась, щоб привернути увагу суспільства до факту рейдерського захоплення спортивного клубу "Схід". Про це з місця події повідомила журналістка "СтопКору" Інна Кучерова.

Державні посадовці теж "поганяли м'яча"

"Усі ці люди прийшли сюди, щоб захистити свої права та права дітей-спортсменів, які роками займались у цьому клубі. Наразі ж відбувається спроба його захоплення адвокатським об’єднанням "Каменський та партнери", – розповіла вона.

У СК "Схід" проводились не лише всеукраїнські, але й міжнародні спортивні змагання. Про це розповів тренер з панкратіону Анатолій Буланий.

"Сьогодні в нас відбирають нашу роботу, дитинство наших дітей, які займались в спортклубі "Схід" багатьма видами спорту. Чудові результати вони показували й на міжнародній арені, але сьогодні в них забирають цю можливість. В обмін нам не дають нічого, окрім обіцянок. Ми знаємо, як вчиняють в таких ситуаціях рейдери, які роками цим займаються на території Києва. "Схід" – це один з небагатьох клубів, який залишався в столиці та мав можливість проводити міжнародні змагання, а також змагання всеукраїнського та районного масштабів", – зазначив він.

З 1-го серпня всі працівники СК "Обрій" залишаться без роботи

Тренер також додав, що на тренування під АП прийшов весь колектив спортклубу. Люди, які з 1-го серпня будуть звільнені та викинуті на вулицю.

Журналістка "СтопКору" приєдналась до тренування під АП

Журналістка "СтопКору" Інна Кучерова теж взяла участь у заході й приєдналась до вправ, які виконували спортсмени в центрі столиці.

Зазначимо, що це вже друга спроба захоплення, адже у квітні цього року невідомі молодики силовими методами захопили будівлю "Сходу" й розтрощили вщент тренувальні зали, коридори та роздягальні.

Як повідомлялось раніше, 23 липня в Дарницькому районі Києва відбулась акція протесту проти спроб юридичного захоплення адвокатським об’єднанням "Каменський та партнери" спортивного клубу "Схід". На мітинг вийшли спортсмени, тренери, державні посадовці та небайдужі громадяни.

Коментарі


X